Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozmer | 65x12x40 cm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 13.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974733 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 13.95 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 650 |
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 65x12x40 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výška | 120 |
kalkulačka