Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 34,5x76x65 cm |
| Šírka | 345 mm |
| Výška | 760 mm |
| Hĺbka | 650 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 30.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913851858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 30.79 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 345 |
| Hĺbka | 610 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 345x760x650 mm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný |
| Záruka | 2 roky |
| doprava príplatok | 20 |
| Výška | 760 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka