Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | Pre umývadielko, Bidetová sprcha |
| Hmotnosť / ks | 1.8850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948251 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Šírka | 40 |
| Výška | 183 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Pre umývadielka;Bidetová sprcha |
| Tvar | Kruhové |
| séria | rhapsody |
| Váha | 1.885 |
| Ostatní | Pre umývadielko;Bidetová sprcha |
| Ostatné | Pre umývadielko;Bidetová sprcha |
kalkulačka