Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 rokov |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 150 mm |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška, Flexibilné ramienko, Otočné ramienko |
| EAN | 8024587003690 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 3.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 3.35 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 420 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška;Flexibilné ramienko;Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| séria | rhapsody |
| Hĺbka | 210 |
| Výška výtoku | 150 |
| Ostatní | Výsuvná hubica/spŕška;Flexibilné ramienko;Otočné ramienko |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška;Flexibilné ramienko;Otočné ramienko |
kalkulačka