Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RETRO |
| Rozmer | 65x91 cm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 910 mm |
| Farba rámu | Biela |
| Dekor | Starobiela |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913216855 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5.08 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 650 |
| Výška | 910 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 65x91 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Starobiela |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | retro |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Biela |
kalkulačka