Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 45x81,5x72 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 720 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 40.0500 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906305 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 40.05 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 450 |
| Hĺbka | 720 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 450x815x720 mm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný |
| Záruka | 2 roky |
| séria | retro kerasan |
| Výška | 815 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka