Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 174,5x82x80,5 cm |
| Dĺžka | 1745 mm |
| Šírka | 820 mm |
| Výška | 805 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava, Podperné nohy |
| Hmotnosť / ks | 97.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729078104 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 820 |
| Výška | 805 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 174,5x82x80,5 cm |
| Objem | 184 |
| Dĺžka | 1745 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava;Podperné nohy |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 97 |
kalkulačka