Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 168x76,2x70 cm |
| Dĺžka | 1680 mm |
| Šírka | 762 mm |
| Výška | 700 mm |
| Objem | 187.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava, Podperné nohy |
| Hmotnosť / ks | 92.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729078098 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 762 |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 168x76,2x70 cm |
| Objem | 187 |
| Dĺžka | 1680 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava;Podperné nohy |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 92 |
kalkulačka