Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RETRO |
| Rozmer | 330x450x330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Farba | Starobiela |
| Materiál | Masiv drevo |
| Tvar | Retro |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 3.8900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913216831 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.89 |
|---|---|
| Farba | Starobiela |
| Šírka | 330 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 330 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 330x450x330 mm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Retro |
| séria | retro |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 120 |
kalkulačka