Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 120x50,5 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 505 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 42.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8055596050177 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 1200 |
| Hĺbka | 505 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x50,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| 3D model | ÁNO |
| séria | retro kerasan |
| Váha | 42.15 |
kalkulačka