Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38,5x41x60 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Balenie neobsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 22.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125970919 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 22.05 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 385 |
| Hĺbka | 600 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 38,5x41x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| séria | retro kerasan |
| Výška | 410 |
| Balenie neobsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ANO |
kalkulačka