Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 175x85x61 cm |
| Dĺžka | 1750 mm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 610 mm |
| Objem | 220.00 l |
| Farba | Biela/nohy bronz |
| Materiál | Gelcoat |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
| Hmotnosť / ks | 52.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729006237 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 52 |
| Farba | Biela/nohy bronz |
| Šírka | 850 |
| Výška | 610 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 175x85x61 cm |
| Objem | 220 |
| Dĺžka | 1750 |
| Materiál | Gelcoat |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
kalkulačka