Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 72 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Ventil |
| Hmotnosť / ks | 0.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019571130766 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.69 |
|---|---|
| Priemer zátky | 72 |
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Použitie: sprcha |
| Tvar | Kruhové |
| Šírka | 72 |
| Výška | 72 |
| Priemer | 72 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka