Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | QUADROTTO |
| Rozmer | 117x27x117 mm |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 117 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341096284 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Váha | 0.35 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka | 117 |
| Výška | 27 |
| Hĺbka | 117 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 117x27x117 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | quadrotto |
kalkulačka