Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 46x11x46 cm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 6.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886454 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.96 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 460 |
| Výška | 110 |
| Hĺbka | 460 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 46x46 |
| Materiál | Betón |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Výbava | S výpustí |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| 3D model | ÁNO |
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka