Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Séria Pyxis je inšpirovaná obľúbeným motívom animovaného filmu Hľadá sa Nemo. Farebné prevedenie s figúrkami morských rybiek zaliatymi v termoplaste vydarene imituje pohľad do morských hlbín. Vlastný set kúpeľňových doplnkov urobí radosť nejednému detskému užívateľovi kúpeľne.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PYXIS |
| Rozmer | 102x350x102 mm |
| Priemer | 102 mm |
| Šírka | 102 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 102 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341030097 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.414 |
|---|---|
| Priemer zátky | 102 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 102 |
| Výška | 350 |
| Hĺbka | 102 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 102x350x102 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | pyxis |
| Priemer | 102 |
kalkulačka