Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Séria Pyxis je inšpirovaná obľúbeným motívom animovaného filmu Hľadá sa Nemo. Farebné prevedenie s figúrkami morských rybiek zaliatymi v termoplaste vydarene imituje pohľad do morských hlbín. Vlastný set kúpeľňových doplnkov urobí radosť nejednému detskému užívateľovi kúpeľne.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PYXIS |
| Rozmer | 72x120x72 mm |
| Priemer | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341030073 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.208 |
|---|---|
| Priemer zátky | 72 |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Šírka | 72 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 72 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 72x120x72 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | pyxis |
| Priemer | 72 |
kalkulačka