Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Séria Pyxis je inšpirovaná obľúbeným motívom animovaného filmu Hľadá sa Nemo. Farebné prevedenie s figúrkami morských rybiek zaliatymi v termoplaste vydarene imituje pohľad do morských hlbín. Vlastný set kúpeľňových doplnkov urobí radosť nejednému detskému užívateľovi kúpeľne.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PYXIS |
| Rozmer | 110x33x76 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341241264 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.176 |
|---|---|
| Farba | Transparentné/Číra |
| Šírka | 110 |
| Výška | 33 |
| Hĺbka | 76 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 110x33x76 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | pyxis |
kalkulačka