Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | PURITY |
| Rozmer | 38x53x27 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Ostatné | Možnosť integrovaného splachovača |
| Hmotnosť / ks | 14.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687981092 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 14.6 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 380 |
| Hĺbka | 270 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 38x53x27 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Možnosť integrovaného splachovača |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| séria | purity |
| Výška | 530 |
| Ostatné | Možnosť integrovaného splachovača |
kalkulačka