Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | PURITY |
| Rozmer | 50x11,5x42 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687537510 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 12.1 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 500 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x11,5x42 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | purity |
kalkulačka