Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Dĺžka | 1200 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 1.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590012857 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.1 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120 cm |
| Dĺžka | 1200 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | pura |
kalkulačka