Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 55x79,5x39,6 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 795 mm |
| Hĺbka | 396 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 6.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932120 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Šírka | 550 |
| Výška | 795 |
| Hĺbka | 396 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x79,5x39,6 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | puno |
| Váha | 6.6 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka