Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PULSE konzoly |
| Rozmer | 74,5x17x44,5 cm |
| Šírka | 745 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 445 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877407 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 745x170x445 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | pulse konzoly |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Šírka | 745 |
| Výška | 170 |
| Hĺbka | 445 |
kalkulačka


