Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Materiál/farba: kov, antracit
Rozmery (d/š/v): 105 x 270 x 158 cm
Plocha prístrešku: 53 x 162 cm
Plocha kôlne: 102 x 96 cm Skladovací
objem: 1,3 + 1,4 m3 Dvere :
jednodielne, krivka vypaľovacia prášková farba Hrúbka oceľových panelov: 0,25 mm Hrúbka oceľového rámu: 0,6 mm Oceľová základňa prístrešku: áno praktický kovový prístrešok na uskladnenie dreva spojený s praktickou kôlňou v kôlni sa dá mimo dreva skladovať aj široká paleta náradia, záhradné techniky a ďalšieho vybavenia pultová sklonená strecha a bočné panely chránia drevo pred nepriazňou počasia prístrešok je možné ľahko zostaviť svojpomocne (odporúčame 2 osoby), ideálne na pevný povrch (betónová doska, dlažba a pod.) žiarové zinkovanie rámu aj profilovaných oceľových plechov spolu s kvalitnou ochranou pomocou práškového náteru zvýšenú odolnosť konštrukcie jednodielne dvere s madlom je možné bezpečne uzamknúť moderný vzhľad a elegantne pôsobiaca farebná kombinácia.
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 105 x 270 x 158 |
| Plocha domčeka (m2) | 0,86 (53 x 162 cm) + 0,97 (102 x 96 cm) |
| Skladovací objem (m3) | 1,3 + 1,4 |
| Materiál rámu | zinková oceľ 0,6 mm |
| Farba rámu | antracit |
| Farba stien | antracit |
| Farba strechy | antracit |
| Materiál dosiek (steny) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Hmotnosť (Kg): | 38.80 |
| Rozmery (cm): | 270 x 105 x 158 |
| Rozmery balenia (cm): | 169 x 73 x 9 |
| Obj.č.: | WS-XDB-EA |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|
kalkulačka