Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 60x13,5x40 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 10.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891229 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 10.8 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Výška | 135 |
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x13,5x40 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | priori |
kalkulačka