Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 420x125x280 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.3260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090025075 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 420 |
| Výška | 125 |
| Hĺbka | 280 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 420x125x280 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.326 |
kalkulačka