Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 400x20x250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.0860 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090092640 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 20 |
| Hĺbka | 250 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 400x20x250 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.086 |
kalkulačka