Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x1,2x23,5 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 235 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.5900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913115912 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 12 |
| Hĺbka | 235 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x1,2x23,5 cm |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skrinky | Doska |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 3.59 |
kalkulačka