Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 102x1,2x48,5 cm |
| Šírka | 1020 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 485 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 10.1200 kg |
| EAN | 8590913991868 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 1020 |
| Výška | 12 |
| Hĺbka | 485 |
| Rozmer | 102x1,2x48,5 cm |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skrinky | Doska |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| séria | kerala |
| Váha | 10.12 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka