Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Dĺžka | 130 mm |
| Priemer | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952009377 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Priemer zátky | 32 |
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 130 |
| Materiál | ABS |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 32 |
kalkulačka