Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 250 mm |
| Priemer | 32 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / ks | 0.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877636 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.08 |
|---|---|
| Priemer zátky | 32 |
| Farba | Bronz |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 250 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 32 |
kalkulačka