Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Dĺžka | 250 mm |
| Priemer | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.2580 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8030575030425 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.058 |
|---|---|
| Priemer zátky | 32 |
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 250 |
| Materiál | ABS |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 32 |
kalkulačka