Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 80 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 1/2" |
| Hmotnosť / ks | 0.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913803956 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.21 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80 mm |
| Veľkosť závitu | 1/2" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka