Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 1/2"x3/4" |
| Výbava | Bez filtra |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913921872 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Výbava | Bez filtra |
| Veľkosť závitu | 1/2"x3/4" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.28 |
kalkulačka