Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | POTTY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 206x275x268 mm |
| Priemer | 206 mm |
| Šírka | 206 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 268 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 1.0790 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341336373 |
| Taric | 73239400 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé dovieranie veka.
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Priemer | 206 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 206 |
| Výška | 275 |
| Hĺbka | 268 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 206x275x268 mm |
| Objem | 5 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Soft Close;Pedálové koše;Vnútorná nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ÁNO |
| séria | potty |
| Váha | 1.079 |
kalkulačka