Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 680 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935312 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Výška | 680 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Váha | 1.25 |
| Hĺbka | 60 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka