Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | POSH |
| Rozmer | 100x400 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Kameň |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1458 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956136554 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 100 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka | 100 |
| Výška | 400 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x400 mm |
| Materiál | Kameň |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | posh |
| Váha | 0.1458 |
kalkulačka