Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | POSH |
| Rozmer | 280x40x160 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Kameň |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.5900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956136547 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Šírka | 280 |
| Výška | 40 |
| Hĺbka | 160 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 280x40x160 mm |
| Materiál | Kameň |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | posh |
| Váha | 0.59 |
kalkulačka