Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PORTO |
| Rozmer | 35,5x52 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Vortex |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 26.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913124631 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Vortex Rimless - toalety bez tradičného oplachového kruhu. Pri splachovaní voda vyteká výpusťou v zadnej časti misy a vytvára vodný vír, ktorý v 360° efektívne opláchne vnútorný priestor keramiky. Táto technológia splachovania je nielen účinná, navyše zabraňuje usadzovaniu nečistôt a zaručuje ľahkú údržbu WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 355 |
| Výška | 345 |
| Hĺbka | 520 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x52 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Technológia splachovania | Vortex |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| séria | porto |
| Váha | 26.3 |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
kalkulačka