Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PORTO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x29,5x52,2 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935183 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 295 |
| Hĺbka | 522 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x29,5x52,2 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Záruka | 2 roky |
| séria | porto |
| Váha | 24 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka