Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 180x75x60 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Integrované dvierka |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
| Hmotnosť / ks | 30.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729058281 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 750 |
| Výška | 600 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 180x75x60 cm |
| Objem | 267 |
| Dĺžka | 1800 |
| Materiál | Akrylát |
| Záruka | 10 rokov |
| Vlastnosti | Integrované dvierka |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
| Váha | 25.71 |
kalkulačka