Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 129x1420 mm |
| Dĺžka | 1420 mm |
| Šírka | 129 mm |
| Hĺbka | 1420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný, Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913998386 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 129 |
| Hĺbka | 1420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 129x1420 mm |
| Dĺžka | 1420 |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný;Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.93 |
kalkulačka