Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 103x253x829 mm |
| Šírka | 103 mm |
| Výška | 253 mm |
| Hĺbka | 829 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125881 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 103 |
| Výška | 253 |
| Hĺbka | 829 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 103x253x829 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Váha | 1.95 |
kalkulačka