Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 235x380x776 mm |
| Šírka | 235 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 776 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 3.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125805 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 235 |
| Výška | 380 |
| Hĺbka | 776 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 235x380x776 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 3.75 |
kalkulačka