Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 4x33x49 cm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 2.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941016 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 40 |
| Výška | 330 |
| Hĺbka | 490 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 4x33x49 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 2.4 |
kalkulačka