Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPECTRE |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.0550 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913902376 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.09 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 4 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Hranaté |
| séria | latus |
| Šírka | 70 |
| Výška | 70 |
kalkulačka