Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | Úsporná ECO kartuša |
| Prietok (3 bar) | 8.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 3.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840098 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Systém úspory energie: V základnej polohe vyteká studená voda, nie vlažná ako pri bežných batériách.
| Váha | 3.25 |
|---|---|
| Priemer zátky | 115 |
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 164 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 8 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Úsporná ECO kartuša |
| Tvar | Kruhové |
| Šírka | 115 |
| Výška | 115 |
| Ostatní | Úsporná ECO kartuša |
| Ostatné | Úsporná ECO kartuša |
| 3D model | ANO |
kalkulačka