Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.4260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024559647006 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.55 |
|---|---|
| Šírka | 120 |
| Výška | 83 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ANO |
kalkulačka