Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hĺbka | 9 mm |
| Priemer | 78 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889592 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.005 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 90 |
| Hĺbka | 20 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 4 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
| Priemer zátky | 90 |
| Výška | 90 |
| Priemer | 90 |
kalkulačka