Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PLAIN & COSMETICO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x70x0,5 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné, Bez uchytenia, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 5.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827563 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 5.42 |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 700 |
| Hĺbka | 5 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x70x0,5 cm |
| Výbava | Otočné o 90°;Na nalepenie;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| séria | plain & cosmetico |
| Tvar | Obdĺžnik |
| 3D model | ANO |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka